Ο Αθλος Καλαμπάκας καλεί τους μικρούς Άθλους, γονείς, μέλη και φίλους του να παραβρεθούν στην πρώτη κοπή βασιλόπιτας που θα λάβει μέρος στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας, την Τρίτη 31/01/23 και ώρα 16.00, αμέσως μετά το τέλος της προπόνησης.
Θα κοπούν πίτες για όλα μας τα τμήματα, STARS, Κ6-8, K8-10, Κ10-12 και Κ12-14, καθώς επίσης και για τους γονείς, με πολλά τυχερά φλουριά και πλούσια δώρα που Θα είναι προσφορά από το Δ.Σ. του συλλόγου και από καταστήματα της πόλης μας.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube