Την προετοιμασία της ενόψει της νέας σεζόν στην Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία ξεκίνησε σήμερα το απόγευμα η ομάδα των Μετεώρων στα βοηθητικά του δημοτικού σταδίου Καλαμπάκας.
Ο Πρόεδρος, Γιώργος Ράτζας, και μέλη της Διοίκησης καλωσόρισαν τους παίκτες και τους ευχήθηκαν μία σεζόν με υγεία.
Στη συνέχεια ο νέος προπονητής της ομάδας, Νίκος Αγγελάκης, και ο άμεσος συνεργάτης του, Κώστας Γουργούλιας, έκαναν την πρώτη προπόνηση σε χαλαρούς ρυθμούς.
![](/wp-content/uploads/2023/03/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube