Super League: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της σεζόν 2022-23

- ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ -

Διεξήχθη η κλήρωση της Super League για τη σεζόν 2022-23. Ακολυοθεί το πλήρες πρόγραμμα των 26 αγωνιστικών:

1ος γύρος

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 20-21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Άρης – Λεβαδειακός
Ατρόμητος – ΟΦΗ
Βόλος – Αστέρας
Ολυμπιακός – ΠΑΣ
Παναθηναϊκός – Ιωνικός
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
Λαμία – ΑΕΚ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 27-28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΑΕΚ – Βόλος
Αστέρας – Ολυμπιακός
Ιωνικός – Λεβαδειακός
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός – Άρης
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
ΠΑΣ – Λαμία

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 03-04 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΑΕΚ – ΠΑΣ
Άρης – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Βόλος – ΟΦΗ
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – Ιωνικός
Λαμία – Αστέρας

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 10-11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Αστέρας – Άρης
Ιωνικός – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Βόλος
ΟΦΗ – Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Λαμία
ΠΑΣ – Λεβαδειακός

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 17-18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Άρης – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – Λαμία
Βόλος – Ιωνικός
Λεβαδειακός – Αστέρας
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ
Παναιτωλικός – ΑΕΚ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 01-02 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΕΚ – Ιωνικός
Αστέρας – ΟΦΗ
Βόλος – Άρης
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
ΠΑΣ – Παναιτωλικός
Λαμία – Λεβαδειακός

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 08-09 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Άρης – ΑΕΚ
Ατρόμητος – ΠΑΣ
Ιωνικός – Λαμία
Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Αστέρας
Παναιτωλικός – Βόλος

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 15-16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Άρης – Ιωνικός
Αστέρας – Παναιτωλικός
Βόλος – Λεβαδειακός
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
ΠΑΣ – ΟΦΗ
Λαμία – Παναθηναϊκός

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 22-23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Ατρόμητος – Βόλος
Ιωνικός – ΠΑΣ
Λεβαδειακός – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Λαμία
Παναθηναϊκός – Άρης
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – Αστέρας

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 29-30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Άρης – ΟΦΗ
Βόλος – Παναθηναϊκός
Ιωνικός – Παναιτωλικός
Λεβαδειακός – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Λαμία
ΠΑΣ – Αστέρας

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 05-06 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
Αστέρας – ΑΕΚ
Ατρόμητος – Άρης
ΟΦΗ – Ιωνικός
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – Λεβαδειακός
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ
Λαμία – Βόλος

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 09-10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΑΕΚ – ΟΦΗ
Άρης – Λαμία
Ατρόμητος – Αστέρας
Βόλος – ΠΑΣ
Ιωνικός – ΠΑΟΚ
Λεβαδειακός – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 12-13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
Αστέρας – Ιωνικός
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Βόλος
ΠΑΣ – Άρης
Λαμία – Παναιτωλικός

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ – ΔΙΑΚΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

2ος γύρος

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 21-22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΑΕΚ – Λαμία
Αστέρας – Βόλος
Ιωνικός – Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός – Άρης
ΟΦΗ – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
ΠΑΣ – Ολυμπιακός

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 28-29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
Βόλος – ΑΕΚ
Λεβαδειακός – Ιωνικός
Ολυμπιακός – Αστέρας
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Λαμία – ΠΑΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 04-05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
Αστέρας – Λαμία
Ιωνικός – Ολυμπιακός
ΟΦΗ – Βόλος
Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός
Παναιτωλικός – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Άρης
ΠΑΣ – ΑΕΚ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 07-08 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Άρης – Αστέρας
Ατρόμητος – Ιωνικός
Βόλος – Ολυμπιακός
Λεβαδειακός – ΠΑΣ
Παναιτωλικός – ΟΦΗ
Λαμία – ΠΑΟΚ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 14-15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Αστέρας – Λεβαδειακός
Ιωνικός – Βόλος
Ολυμπιακός – Άρης
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
ΠΑΣ – Παναθηναϊκός
Λαμία – Ατρόμητος

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 21-22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
Άρης – Βόλος
Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Ιωνικός – ΑΕΚ
Λεβαδειακός – Λαμία
ΟΦΗ – Αστέρας
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός – ΠΑΣ

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 28-29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΕΚ – Άρης
Αστέρας – Παναθηναϊκός
Βόλος – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός
ΠΑΣ – Ατρόμητος
Λαμία – Ιωνικός

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 04-05 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Ατρόμητος – ΑΕΚ
Ιωνικός – Άρης
Λεβαδειακός – Βόλος
ΟΦΗ – ΠΑΣ
Παναθηναϊκός – Λαμία
Παναιτωλικός – Αστέρας
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΕΚ – Λεβαδειακός
Άρης – Παναθηναϊκός
Αστέρας – ΠΑΟΚ
Βόλος – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
ΠΑΣ – Ιωνικός
Λαμία – ΟΦΗ

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 18-19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Αστέρας – ΠΑΣ
Ατρόμητος – Λεβαδειακός
ΟΦΗ – Άρης
Παναθηναϊκός – Βόλος
Παναιτωλικός – Ιωνικός
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Λαμία – Ολυμπιακός

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 25-26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΕΚ – Αστέρας
Άρης – Ατρόμητος
Βόλος – Λαμία
Ιωνικός – ΟΦΗ
Λεβαδειακός – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός -Παναθηναϊκός
ΠΑΣ – ΠΑΟΚ

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 04-05 ΜΑΡΤΙΟΥ
Αστέρας – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ – Ιωνικός
ΠΑΣ – Βόλος
Λαμία – Άρης

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 11-12 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Άρης – ΠΑΣ
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Βόλος – ΠΑΟΚ
Ιωνικός – Αστέρας
Λεβαδειακός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Λαμία

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ