ΕΣΠΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 16-17/2 και οι διαιτητές

Οι αγώνες που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Φεβρουαρίου στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής:

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΙ
 

16/2/2019

   
 

Κ 14

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ 11:00

ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ- ΠΕΤΡΩΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε – ΠΛΟΚΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1- ΜΕΓΑΛ/ΡΙ ΝΤΙΝΟΣ ΣΙΝΔΡΟΣ – ΣΑΚΚΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ- ΑΟΤ 0-3  
  ΡΕΠΟ : ΔΗΜΗΤΡΑ Α    
       
 

Κ 14

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ 11:00

ΒΑΛΤΙΝΟΥ ΒΑΛΤΙΝΟ- ΠΥΡΓΕΤΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΒΡΑΑΜ Β – ΚΩΣΤΗΡΑΣ
ΛΟΓΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Β- ΑΕΤ ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
  ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ- ΜΕΤΕΩΡΑ 3-0  
  ΑΓ ΜΟΝΗ- ΠΥΡΓΟΣ 0-3  
       
 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΩΡΑ 15:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ- ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΕΦΑΛ/ΣΟΥ ΚΕΦΑΛ/ΣΟ- ΚΑΣΤΡΑΚΙ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ
ΦΗΚΗΣ ΦΗΚΗ- ΑΓ ΜΟΝΗ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΠΥΛΗΣ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ- ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ Κ
ΔΙΑΒΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗ- ΚΑΛΥΒΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ – ΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΓΑΛ/ΡΙΟΥ ΜΕΓΑΛ/ΡΙ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΖΗΣΗΣ ΠΑΦΗΣ  – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΥΡΓΕΤΟΥ ΠΥΡΓΕΤΟΣ- ΠΥΡΓΟΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Κ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΡΑΤΖΑΣ
  ΠΗΓΗ- ΑΕΤ 3-0  
  ΣΑΡΑΓΙΑ- ΓΛΥΝΟΣ 3-0  

17/2/2019

 

Κ 12

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ 11:00

ΠΥΡΓΟΥ ΠΥΡΓΟΣ Α- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΙΝΔΡΟΣ  
ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ- ΝΕΟΧΩΡΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ  
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΜΕΓΑΛ/ΡΙ- ΚΑΡΥΕΣ ΠΛΟΚΑΣ  
ΑΓ ΜΟΝΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 Α ΣΤΑΦΥΛΑΣ  
  ΔΗΜΗΤΡΑ Α- ΜΕΤΕΩΡΑ Α 3-0  
  ΡΕΠΟ : ΑΟΤ    
       
 

Κ 12

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ 11:00

ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ- ΜΕΤΕΩΡΑ Β ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ  
ΠΥΡΓΕΤΟΥ ΠΥΡΓΕΤΟΣ- ΠΗΓΗ ΑΒΡΑΑΜ Β  
ΣΑΡΑΓΙΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΑ- ΔΗΜΗΤΡΑ Β ΣΑΚΚΑΣ  
ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 Β – ΒΑΛΤΙΝΟ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  
ΒΟΗΘ ΠΥΡΓΟΥ ΠΥΡΓΟΣ Β – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ  
       
 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ 11:00

ΒΑΛΤΙΝΟΥ ΒΑΛΤΙΝΟ – ΡΟΠΩΤΟ ΠΑΦΗΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ
ΠΡΙΝΟΥΣ ΠΡΙΝΟΣ – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ ΖΗΣΗΣ ΝΤΙΝΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΟΜΦΩΝ ΓΟΜΦΟΙ – ΔΡΟΣΕΡΟ ΜΑΝΑΣΗΣ Κ ΡΑΤΖΑΣ – ΚΑΨΟΥΡΑΣ
ΛΥΓΑΡΙΑΣ ΛΥΓΑΡΙΑ – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ – ΠΛΟΚΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΟ – ΒΥΤΟΥΜΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΚΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΑΛ/ΡΟΥ ΠΑΛ/ΡΟ – ΠΙΑΛΕΙΑ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΜΑΝΑΣΗΣ Μ
  ΚΕΦΑΛ/ΚΟΣ – ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ 0-3  
  ΦΙΛΥΡΑ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ 0-3  
  ΡΕΠΟ : ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ    
       
 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΩΡΑ 15:00

ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΚΗΠΑΚΙ – ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΖΗΣΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΑΣΗΣ Μ ΣΙΝΔΡΟΣ – ΑΒΡΡΑΜ Β
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΖΑΡΚΟ ΜΑΝΑΣΗΣ Κ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΚΑΨΟΥΡΑΣ
ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 – ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΠΛΟΚΑΣ
ΛΟΓΓΟΥ ΛΟΓΓΟΣ – ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΠΕΤΡΩΤΟ – ΑΡΔΑΝΙ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΗΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ
ΚΡΗΝΗΣ ΚΡΗΝΗ – ΡΙΖΑΡΙΟ ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΡΑΤΖΑΣ
ΚΑΡΥΩΝ ΚΑΡΥΕΣ – ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΣΑΚΚΑΣ – ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
  ΡΕΠΟ : ΓΡΙΖΑΝΟ    

 

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ