Δήμος Μετεώρων: Οι νέοι Πρόεδροι και τα νέα τοπικά συμβούλια – Οι σταυροί όλων των υποψηφίων

-

- ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ -

Παραθέτουμε στους σταυρούς και τις ψήφους που έλαβαν οι υποψήφιοι σύμβουλοι και πρόεδροι στις κοινότητες του Δήμου Μετεώρων.

ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ 98
2. ΛΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 64
Δεν εκλέγονται:
3. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 28
4. ΝΤΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 27
5. ΔΗΜΟΥ – ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 21
6. ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 15

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΣ»
1. ΤΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 89
2. ΚΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 66
Δεν εκλέγονται:
3. ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 20
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 17
5. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 14
5. ΚΑΚΑΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 14

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ»
1. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 48
Δεν εκλέγονται:
2. ΚΕΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44
3. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41
4. ΡΑΓΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 40
5. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8
6. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤ 7

 

ΑΓΝΑΝΤΙΑΣ

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 125
2. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 67
Για την τρίτη έδρα θα γίνει κλήρωση:
3. ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 45
3. ΚΑΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡ 45
Δεν εκλέγονται:
5. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ-ΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ 41
6. ΠΑΝΑΡΑ-ΖΙΩΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 22

«ΕΥΗΜΕΡΙΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ»
1. ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 119
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘ 59
Δεν εκλέγονται:
3. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 47
4. ΤΣΕΚΛΗΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 39
5. ΝΤΟΝΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21
5. ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 21
7. ΚΛΟΥΤΣΟΘΥΜΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 19
8. ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10

 

ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ

«ΟΜΟΝΟΙΑ»
1. ΜΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 172
2. ΓΚΟΥΛΙΑΦΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 157
3. ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 149
4. ΠΙΝΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 128
5. ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 114
Δεν εκλέγονται:
6. ΒΑΒΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 64
7. ΜΟΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 41
8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9

 

ΑΥΡΑΣ

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΣ»
1. ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 231
2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΕΝΗ 86
3. ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ 73
Δεν εκλέγονται:
4. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50
5. ΝΙΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 49
6. ΡΩΣΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 41

«ΑΥΡΑ»
1. ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 113
2. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 69
Δεν εκλέγονται:
3. ΚΟΥΖΙΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 41
4. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 38
5. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 35
6. ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 34
7. ΛΙΑΚΟΥ- ΜΟΡΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 26
8. ΡΟΥΣΤΑ ΙΟΥΛΙΑ 23

 

ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

«ΕΝΩΜΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ»
1. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 367
2. ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΪΑ 346
3. ΚΩΤΣΙΑ ΖΩΗ 317
4. ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 260
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞ 221
Δεν εκλέγονται:
6. ΝΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 175
7. ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 136

 

ΓΑΒΡΟΥ

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 187
2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 140
3. ΝΤΕΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 110
4. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 42
5. ΡΙΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 35

 

ΔΙΑΒΑΣ

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΣ»
1. ΑΛΕΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 242
2. ΔΗΜΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 132
3. ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 112
Δεν εκλέγονται:
4. ΖΑΡΚΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 96
5. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 46

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΚΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 159
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 129
Δεν εκλέγονται:
3. ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 106
4. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 61
5. ΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 56
6. ΜΟΥΖΑΚΙΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 21

 

ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΣ»
1. ΓΑΤΣΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 152
2. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 103
3. ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 59
Δεν εκλέγονται:
4. ΓΚΟΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ 46
5. ΚΟΥΜΠΟΥΔΙΕΤΑ ΑΝΝΑ 20

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 115
2. ΚΟΜΠΟΔΙΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 78
Δεν εκλέγονται:
3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡ 57
4. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 39
5. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 23

 

ΚΑΚΟΠΛΕΥΡΙΟΥ

«ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ»
1. ΤΣΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 286
2. ΖΗΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96
3. ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 93
4. ΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 62
5. ΤΣΑΡΑ ΘΩΜΑΪ 33
Δεν εκλέγονται:
6. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32
7. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25
8. ΓΚΑΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 9

 

ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΣ»
1. ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 175
2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 172
3. ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 132
Δεν εκλέγονται:
4. ΖΩΣΙΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 126
5. ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤ 111
6. ΡΟΥΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 38
7. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 31
8. ΧΟΥΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 22

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 203
2. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 178
Δεν εκλέγονται:
3. ΦΛΕΤΣΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 124
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΒΑΪΟΣ 84
5. ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΑ ΑΜΑΛΙΑ 44
6. ΜΠΑΟΥΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 36

 

ΚΛΕΙΝΟΥ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
1. ΠΙΣΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 234
2. ΓΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 121
3. ΣΑΛΤΑΠΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 114
Δεν εκλέγονται:
4. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 90
5. ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 52
6. ΤΣΙΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ 26

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 130
2. ΠΑΛΙΟΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 91
Δεν εκλέγονται:
3. ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56
4. ΚΩΣΤΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 28
5. ΝΤΑΦΗ ΜΑΡΙΑ 20
6. ΤΣΙΟΜΠΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 16
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠ 1

 

ΟΞΥΝΕΙΑΣ

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 108
2. ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 103
Δεν εκλέγονται:
3. ΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 43
4. ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32
5. ΛΟΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 7
6. ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ 1

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΟΞΥΝΕΙΑΣ»
1. ΜΠΟΥΖΕΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 92
2. ΤΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 65
Δεν εκλέγονται:
3. ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 64
4. ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 51
5. ΤΑΣΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 11
6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ 8

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΣ»
1. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 120
Δεν εκλέγονται:
2. ΜΠΛΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29
3. ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 26
4. ΜΕΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
5. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ-ΝΑΚΗ ΧΡΥΣ 12
6. ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 8

 

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 315
2. ΣΙΤΤΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 73
3. ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 64
Δεν εκλέγονται:
4. ΜΑΣΤΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 52
5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 38
6. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 27
7. ΛΑΠΠΑΣ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 13

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΣ»
1. ΣΙΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 142
2. ΓΚΙΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 105
Δεν εκλέγονται:
3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 57
4. ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 36
5. ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ 20
6. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17
7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-
ΒΑΖΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 14
8. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13

 

ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΣ»
1. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 105
2. ΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 67
3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 51
Δεν εκλέγονται:
4. ΔΡΟΥΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 47
5. ΠΛΑΚΙΑ ΜΑΡΙΑ 41

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΠΛΑΚΙΑ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚ 99
2. ΣΙΟΥΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ
Δεν εκλέγονται:
3. ΛΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55
4. ΜΠΕΡΤΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 27
5. ΜΠΟΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 23

ΧΡΥΣΟΜΗΛΕΑ

«ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ 158
2. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜ 132
3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 105
Δεν εκλέγονται:
4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 69
5. ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44
6. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 33
7. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ»
1. ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 153
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 96
Δεν εκλέγονται:
3. ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 88
4. ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 47
5. ΘΑΝΑΣΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 33

 

ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
1. ΤΟΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 343

ΑΗΔΟΝΑΣ
1. ΖΩΪΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 146
Δεν εκλέγονται:
2. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37
3. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 34

ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ
1. ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 141
Δεν εκλέγονται:
2. ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 136
3. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 76
4. ΧΛΙΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 57
5. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6

ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 85

ΑΝΘΟΥΣΗΣ
1. ΝΤΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 70
Δεν εκλέγεται:
2. ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29

ΑΧΛΑΔΕΑΣ
1. ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 145
Δεν εκλέγονται:
2. ΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 74
3. ΣΙΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 46

ΒΛΑΧΑΒΑΣ
1. ΝΤΙΝΑΠΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 179
Δεν εκλέγονται:
2. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 132

ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ
1. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ 81
Δεν εκλέγονται:
2. ΚΟΥΤΣΟΘΥΜΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 66
3. ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13
4. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8

ΓΛΥΚΟΜΗΛΕΑΣ
1. ΝΤΑΦΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 149
Δεν εκλέγεται:
2. ΛΑΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 94

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 50
1. ΚΟΣΒΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 50
Θα γίνει κλήρωση

ΚΑΛΛΙΡΡΟΗΣ
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 93

ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΗΣ
1. ΓΑΤΣΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 138
Δεν εκλέγεται:
2. ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 80

ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΣ
1. ΛΙΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 274

ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ
1. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 118
Δεν εκλέγονται:
2. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 52
3. ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 49
4. ΝΤΑΒΑΝΤΖΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 29

ΚΑΤΑΦΥΤΟΥ
1. ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 86
Δεν εκλέγονται:
2. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 83
3. ΠΑΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 48
4. ΡΩΜΟΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9
5. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 6

ΚΟΝΙΣΚΟΥ
1. ΚΙΤΣΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 103
Δεν εκλέγονται:
2. ΚΟΚΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 51
3. ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43
4. ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42
5. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 28

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
1. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 156
Δεν εκλέγεται:
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23

ΚΡΑΝΕΑΣ
1. ΜΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 86
Δεν εκλέγονται:
2. ΜΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 76
3. ΝΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 53

ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 166
Δεν εκλέγονται:
2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 155
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 126
4. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21

ΛΟΓΓΑΣ
1. ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 123
Δεν εκλέγεται:
2. ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 117

ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ
1. ΓΕΡΟΜΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 183

ΜΑΤΟΝΕΡΙΟΥ
1. ΚΟΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 63

ΜΑΥΡΕΛΙΟΥ
1. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 128
Δεν εκλέγονται:
2. ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 125
3. ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 101
4. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 33
5. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11

ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΕΡΑΣΕΑΣ
1. ΧΟΛΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 149
Δεν εκλέγεται:
2. ΧΟΛΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 122

ΟΡΘΟΒΟΥΝΙΟΥ
1. ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 108

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 134
Δεν εκλέγεται:
2. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 81

ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ
1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 147

ΠΕΥΚΗΣ
1. ΠΑΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 100
Δεν εκλέγονται:
2. ΠΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 68
3. ΤΑΣΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18
4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 14

ΠΟΛΥΘΕΑΣ
1. ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 69
Δεν εκλέγονται:
2. ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3

ΣΚΕΠΑΡΙΟΥ
1. ΤΑΡΑΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 107
Δεν εκλέγονται:
2. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 85
3. ΝΤΡΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26

ΣΤΕΦΑΝΙΟΥ
1. ΓΕΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22
Δεν εκλέγονται:
2. ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 3
3. ΝΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0

ΤΡΥΓΟΝΑΣ
1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΖΗΣΗΣ 96
Δεν εκλέγονται:
2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51
3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 40

ΦΛΑΜΠΟΥΡΕΣΙΟΥ
1. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 84
Δεν εκλέγονται:
2. ΛΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 54
3. ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 46

ΦΩΤΕΙΝΟΥ
1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘ 173
Δεν εκλέγονται:
2. ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 88
3. ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3

ΧΑΛΙΚΙΟΥ
1. ΚΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 101
Δεν εκλέγεται:
2. ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 77

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ