Οι νέοι Πρόεδροι και Εκπρόσωποι των Τοπικών Κοινοτήτων του Δήμου Καλαμπάκας

-

- ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ -

Η εφημερίδα «Τα Μετέωρα» και η ιστοσελίδα tameteora.gr σας παρουσιάζουν τους Προέδρους και τους Εκπροσώπους των Τοπικών Κοινοτήτων του Δήμου Καλαμπάκας, που εκλέχτηκαν μετά την εκλογική διαδικασία της 18ης Μαΐου.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΤΟΥ ΧΡ. ΣΙΝΑΝΗ
1. Τοπική Κοινότητα Διάβας: Κύρος Αθανάσιος
2. Τοπική Κοινότητα Κρύας Βρύσης: Σιούλας Αθανάσιος
3. Τοπική Κοινότητα Καστρακίου: Γιάννης Περικλής
4. Τοπική Κοινότητα Θεόπετρας: Παπαβασιλείου Γεώργιος
5. Τοπική Κοινότητα Περιστέρας: Γκούμας Αθανάσιος
6. Τοπική Κοινότητα Κακοπλευρίου – Ξηροκάμπου: Τσικέλης Γεώργιος
7. Τοπική Κοινότητα Οξύνειας: Τσιλίκης Δημήτρης
8. Τοπική Κοινότητα Κλεινού: Τσιούμας Κων/νος
9. Τοπική Κοινότητα Γλυκομηλιάς: Νταφέκης Ανδρέας
10. Τοπική Κοινότητα Χρυσομηλιάς: Στεφόπουλος Στέφανος
11. Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου: Θανασάρας Γεώργιος
12. Τοπική Κοινότητα Αγιοφύλλου: Σκονδριάννης Γεώργιος
13. Τοπική Κοινότητα Αγναντιάς: Λιατσικούρας Παύλος
14. Τοπική Κοινότητα Αμπελοχωρίου: Νικογιάννης Ηλ. Αθανάσιος
15. Τοπική Κοινότητα Καστανέας: Πολίτης Δημήτριος
16. Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Κερασιάς: Χολέβας Ιωάννης
17. Τοπική Κοινότητα Παναγίας: Καταραχιάς Αναστάσιος
18. Τοπική Κοινότητα Γάβρου: Τζιλίνης Παναγιώτης
19. Τοπική Κοινότητα Ασπροκκλησιάς: Καραγιάννης Στέφανος
20. Τοπική Κοινότητα Μαυρελίου: Κουβάτας Κων/νος
21. Τοπική Κοινότητα Φλαμπουρεσίου: Παπαδογιάννης Μπάμπης
22. Τοπική Κοινότητα Γερακαρίου: Παπαχρήστος Θωμάς
23. Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας: Κοσβύρας Λάμπρος
24. Τοπική Κοινότητα Λογγά: Χαρχαντής Χρυσόστομος
25. Τοπική Κοινότητα Κρανιάς: Μάνιας Δημήτριος
26. Τοπική Κοινότητα Κατάφυτου: Πελτέκης Σωτήριος
27. Τοπική Κοινότητα Πολυθέας: Παπαδόπουλος Παντελής
28. Τοπική Κοινότητα Στεφανίου: Γέρακας Γεώργιος
29. Τοπική Κοινότητα Χαλικίου: Τσιατσιούλης Αθανάσιος

ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΤΟΥ ΔΗΜ. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
1. Τοπική Κοινότητα Αύρας: Κακούσιος Χρήστος
2. Τοπική Κοινότητα Βασιλικής: Κολώνα Βάια
3. Τοπική Κοινότητα Αηδόνας: Ζώικας Παναγιώτης
4. Τοπική Κοινότητα Σαρακίνας: Μπαλογιάννης Γεώργιος
5. Τοπική Κοινότητα Τρυγώνας: Ευσταθίου Κωνσταντίνος
6. Τοπική Κοινότητα Αμαράντου: Βουταβιώτης Γεώργιος
7. Τοπική Κοινότητα Καλομοίρας: Λιόντας Γεώργιος
8. Τοπική Κοινότητα Καλογριανής: Γατσάς Ανάργυρος
9. Τοπική Κοινότητα Ματονερίου: Ρούστας Κωνσταντίνος
10. Τοπική Κοινότητα Βλαχάβας: Μπουκουβάλας Δημήτριος
11. Τοπική Κοινότητα Ορθοβουνίου: Σταύρος Ευάγγελος
12. Τοπική Κοινότητα Πεύκης: Παρώνης Χρήστος
13. Τοπική Κοινότητα Κορυδαλλού: Καραμήτρος Αντώνιος
14. Τοπική Κοινότητα Μαλακασίου: Μακρής Νικόλαος
15. Τοπική Κοινότητα Τρυγώνας: Ευσταθίου Κωνσταντίνος
16. Τοπική Κοινότητα Αχλαδέας: Ούρδας Ιωάννης
17. Τοπική Κοινότητα Σκεπαρίου: Ζησόπουλος Γεώργιος
18. Τοπική Κοινότητα Κονισκού: Κίτσιος Οδυσσέας
19. Τοπική Κοινότητα Φωτεινού: Βαβίτσας Φώτιος
20. Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής (Τζούρτζιας): Τόσκας Γρηγόριος
21. Τοπική Κοινότητα Ανθούσας: Λιάμπας Γεώργιος
22. Τοπική Κοινότητα Καλλιρόης: Αγγέλης Κων/νος.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΟΛΙΑ