Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Ιανουαρίου στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 16– 01– 2016
ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΕΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
ΠΑΙΔΙΚΟ | ΩΡΑ 11:00 | ||
ΣΑΡΑΓΙΩΝ | ΣΑΡΑΓΙΑ- ΔΗΜΗΤΡΑ | ΜΠΑΛΑΣ | ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ- ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ |
ΡΟΓΓΙΩΝ | ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ | ΖΗΣΗΣ | ΑΒΡΑΑΜ- ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ |
ΓΡΙΖΑΝΟΥ | ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ – ΜΕΤΕΩΡΑ | ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ | ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ |
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΑ – ΠΥΡΓΟΣ | ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ | ΡΟΥΣΙ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ |
ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΗ – ΑΟΤ (Β) | 0-3 ΑΑ | ||
ΡΕΠΟ :ΤΡΙΚΑΛΑ (Α) | |||
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ | ΩΡΑ 11:00 | ||
ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ | ΑΟΤ 2011- ΠΥΡΓΕΤΟΣ | ΖΙΟΥΤΟΣ | |
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | ΩΡΑ 15:00 | ||
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΑ- ΔΗΜΗΤΡΑ | ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΧΙΩΤΗΣ – ΖΗΣΗΣ |
ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ | ΠΑΝΤΟΣ | ΜΑΝΑΣΗΣ Μ- ΤΑΤΣΙΝΑΣ |
ΣΑΡΑΓΙΩΝ | ΣΑΡΑΓΙΑ- ΑΕΤ | ΚΟΝΤΙΝΟΣ | ΜΙΣΣΑΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ |
ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ- ΠΥΡΓΕΤΟΣ | ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ | ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ – ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ |
ΦΗΚΗΣ | ΦΗΚΗ- ΚΑΣΤΡΑΚΙ | ΜΑΝΑΣΗΣ | ΤΣΑΚΝΗΣ- ΜΑΚΡΗΣ |
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ | ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ- ΓΡΙΖΑΝΟ | ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ | ΤΖΑΝΗΣ- ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ |
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΝΕΟΧΩΡΙ- ΚΡ. ΒΡΥΣΗ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΣΤΑΦΥΛΑΣ |
ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ – ΓΟΡΓΟΓΥΡΙ | 3-0 ΑΑ | ||
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 15:00 | |
ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ | ΑΚ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | ΑΒΡΑΑΜ | ΠΑΣΣΗΣ – ΠΟΖΟΓΛΟΥ |
ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΚΕΡΑΜΙΔΙ – ΠΗΝΕΙΑΔΑ | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΒΑΡΚΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 – 01 – 2016
ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΕΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ |
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ | ΩΡΑ 11:00 | ||
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ | ΜΕΤΕΩΡΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ | ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ | |
ΠΥΛΗΣ | ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ- ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ | ΜΠΑΛΑΣ | |
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΑ (Α)- ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΗ | ΡΟΥΣΙ | |
ΠΥΡΓΟΥ | ΠΥΡΓΟΣ- ΔΗΜΗΤΡΑ (Β) | ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ | |
ΦΛΑΜΟΥΛΙΟΥ | ΑΟΤ – ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | ΖΙΟΥΤΟΣ | |
ΑΓ ΜΟΝΗ | ΑΓ ΜΟΝΗ – ΚΑΛΥΒΙΑ | ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ | |
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 11:00 | |
ΑΡΔΑΝΙΟΥ | ΑΡΔΑΝΙ – ΓΛΥΝΟΣ | ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΤΣΙΟΥΛΗΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ |
ΚΡΗΝΗΣ | ΚΡΗΝΗ- ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΚΟΝΤΙΝΟΣ | ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΤΖΑΝΗΣ |
ΡΑΞΑΣ | ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ – ΠΥΡΓΟΣ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΣΤΑΦΥΛΑΣ – ΜΑΚΡΗΣ |
ΚΑΡΥΩΝ | ΚΑΡΥΕΣ – ΖΑΡΚΟ | ΜΑΝΑΣΗΣ | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΟΝΔΡΙΑΝΟΣ |
ΠΕΤΡΩΤΟΥ | ΠΕΤΡΩΤΟ – ΛΟΓΓΟΣ 2012 | ΧΙΩΤΗΣ | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ – ΡΟΤΣΑΣ |
ΡΙΖΑΡΙΟΥ | ΡΙΖΑΡΙΟ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΤΣΑΚΝΗΣ |
ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ | ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ- ΧΡΥΣΑΥΓΗ | ΠΕΤΣΑΣ | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ – ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ |
ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ | ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ | ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ – ΜΑΡΚΟΣ |
ΡΕΠΟ : ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ | |||
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 15:00 | |
ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ | ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ- ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ | ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ | ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΤΖΑΝΗΣ |
ΛΥΓΑΡΙΑΣ | ΛΥΓΑΡΙΑ- ΑΓ ΜΟΝΗ | ΠΑΝΤΟΣ | ΜΑΝΑΣΗΣ Μ – ΣΤΑΦΥΛΑΣ |
ΦΙΛΥΡΑΣ | ΦΙΛΥΡΑ- ΠΡΙΝΟΣ | ΚΟΝΤΙΝΟΣ | ΤΣΑΚΝΗΣ – ΜΑΚΡΗΣ |
ΜΟΥΡΙΑΣ | ΔΡΟΣΕΡΟ- ΒΥΤΟΥΜΑΣ | ΜΑΡΚΟΣ | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ – ΤΣΙΟΥΛΗΣ |
ΠΙΑΛΕΙΑΣ | ΠΙΑΛΕΙΑ- ΚΕΦΑΛ/ΣΟ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΣΚΟΝΔΡΙΑΝΟΣ- ΡΟΤΣΑΣ |
ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟΥ | ΡΟΠΩΤΟ- ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ | ΖΗΣΗΣ | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ |
ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΤΥΜΦΑΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ | ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΥΣΙ |
ΒΑΛΤΙΝΟΥ | ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ – ΓΟΜΦΟΙ | ΠΕΤΣΑΣ | ΤΑΤΣΙΝΑΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ |
ΡΕΠΟ : ΠΗΓΗ | |||
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 1Σ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 15:00 | |
ΔΙΑΛΕΧΤΟΥ | ΜΕΓΑΡΧΗ- ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ | ΑΒΡΑΑΜ | ΒΑΡΚΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ | 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΩΡΑ 15:00 | |
ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ | ΔΙΑΜΑΝΤΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ | ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ | ΚΥΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ – ΜΠΑΛΑΣ |
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΑΤΟΥΛΙΑ – ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΣ | ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ | ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ – ΔΙΒΑΝΕ |
Ακολουθήστε το tameteora.gr στο Google News!
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube