Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 29 και 30 Οκτωβρίου στα γήπεδα της ΕΠΣ Τρικάλων και οι διαιτητές που θα τους διευθύνουν είναι οι εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 – 10 – 2016
ΓΗΠΕΔΟ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΟΗΘΟΙ |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
ΩΡΑ 11:00 |
||
ΛΟΓΓΑΚΙΟΥ | ΑΟΤ – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ | ΖΗΣΗΣ | ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ |
ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ | ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ – ΕΛΕΥΘ/ΡΙ | ΡΑΤΖΑΣ | ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ – ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ |
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΑ Α – ΜΕΤΕΩΡΑ | ΜΠΑΛΑΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ |
ΚΗΠΑΚΙΟΥ | ΠΥΡΓΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ | ΖΙΟΥΤΟΣ | ΡΟΤΣΑΣ – ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ |
ΣΑΡΑΓΙΩΝ | ΣΑΡΑΓΙΑ – ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ – ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ |
ΡΕΠΟ: ΔΗΜΗΤΡΑ Β | |||
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ |
ΩΡΑ 15:30 |
||
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ | ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ | ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΤΟΤΗΣ |
ΠΕΤΡΩΤΟΥ | ΚΑΡΥΕΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ | ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ – ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ |
ΓΡΙΖΑΝΟΥ | ΓΡΙΖΑΝΟ – ΜΕΤΕΩΡΑ | ΠΕΤΣΑΣ | ΜΑΡΚΟΣ – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ |
ΠΥΡΓΕΤΟΥ | ΠΥΡΓΕΤΟΣ – ΑΓ ΜΟΝΗ | ΚΟΝΤΙΝΟΣ | ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΤΖΑΝΗΣ |
ΠΗΓΗΣ | ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ – ΑΕΤ | ΠΑΝΤΟΣ | ΣΤΑΦΥΛΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ |
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ | ΚΡ ΒΡΥΣΗ – ΔΗΜΗΤΡΑ | ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ | ΜΑΝΑΣΗΣ – ΜΠΑΛΑΣ Χ |
ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΦΗΚΗ | ΧΙΩΤΗΣ | ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΤΣΙΝΑΣ |
ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ | ΚΑΣΤΡΑΚΙ – ΣΑΡΑΓΙΑ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΖΗΣΗΣ – ΡΟΤΣΑΣ |
ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ | 0-3ΑΑ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 – 10 – 2016
ΓΗΠΕΔΟ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΟΗΘΟΙ |
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ |
ΩΡΑ 11:00 |
||
ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΠΥΡΓΟΣ | ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ | |
ΕΓΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 – ΑΟΤ | ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ | |
ΑΓ ΜΟΝΗΣ | ΑΓ ΜΟΝΗΣ – ΜΕΤΕΩΡΑ Α | ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ Ν | |
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΑ Α – ΜΕΤΕΩΡΑ Β | ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ | |
ΠΥΡΓΕΤΟΥ | ΠΥΡΓΕΤΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ Β | ΡΑΤΖΑΣ | |
ΛΟΓΓΑΚΙΟΥ | ΑΟΤ 2011 – ΣΑΡΑΓΙΑ | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ | |
ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ | |
ΡΕΠΟ : ΝΕΟΧΩΡΙ | |||
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ |
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ |
ΩΡΑ 11:00 |
|
ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΚΑΛΥΒΙΑ – ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΠΕΤΣΑΣ – ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ |
ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ | ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΡΙΖΑΡΙΟ | ΚΟΝΤΙΝΟΣ | ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ |
ΖΑΡΚΟΥ | ΖΑΡΚΟ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ | ΧΙΩΤΗΣ | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ – ΡΟΤΣΑΣ |
ΡΑΞΑΣ | ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ – ΛΟΓΓΟΣ | ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ | ΜΠΑΛΑΣ Χ – ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ |
ΑΡΔΑΝΙΟΥ | ΑΡΔΑΝΙ – ΠΥΡΓΟΣ | ΖΗΣΗΣ | ΠΑΦΗΣ – ΤΟΤΗΣ |
ΚΡΗΝΗΣ | ΚΡΗΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ | ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ | ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ |
ΡΟΓΓΙΩΝ | ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ | ΜΑΡΚΟΣ | ΤΑΤΣΙΝΑΣ – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ |
ΜΠΑΡΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΓΛΥΝΟΣ | ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΤΖΑΝΗΣ – ΣΤΑΦΥΛΑΣ |
ΡΕΠΟ : ΠΕΤΡΩΤΟ | |||
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ |
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ |
ΩΡΑ 15:00 |
|
ΦΙΛΥΡΑΣ | ΦΙΛΥΡΑ – ΛΥΓΑΡΙΑ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ |
ΠΙΑΛΕΙΑΣ | ΠΙΑΛΕΙΑ – ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ | ΠΑΦΗΣ | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ |
ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΤΥΜΦΑΙΟΣ – ΡΟΠΩΤΟ | ΠΑΝΤΟΣ | ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΛΑΤΣΚΟΒΙΤΣ |
ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ | ΘΕΟΠΕΤΡΑ – ΚΕΦΑΛ/ΚΟΣ | ΠΕΤΣΑΣ | ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ – ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ |
ΜΟΥΡΙΑΣ | ΔΡΟΣΕΡΟ – ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ | ΧΙΩΤΗΣ | ΖΙΟΥΤΟΣ – ΡΑΤΖΑΣ |
ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ | ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ – ΠΗΓΗ | ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ | ΤΖΑΝΗΣ – ΜΠΑΛΑΣ Χ |
ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟΥ | ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟ – ΓΟΜΦΟΙ | ΚΟΝΤΙΝΟΣ | ΣΤΑΦΥΛΑΣ – ΖΗΣΗΣ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ | ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΠΡΙΝΟΣ | ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ | ΡΟΤΣΑΣ – ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ |
ΓΟΡΓΟΓΥΡΙ – ΚΕΦΑΛ/ΣΟ | 0-3 ΑΑ |
Ακολουθήστε το tameteora.gr στο Google News!
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube